08.04. - 14.04.2024r.

Poniedziałek 08.04 Uroczystość Zwiastowania
7.00 - Za + żonę Krystynę w 3. rocznicę śmierci, ++ rodziców Jana i Elżbietę, Jana i Łucję i ++ z rodzin Wardenga, Knapik, Bosek, Świerzy
17.00 – Za parafian
Wtorek 09.04
17.00 Msza św. szkolna
- Za + męża Pawła, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa, Annę i Huberta Pasieka i dusze w czyśćcu cierpiące
Środa 10.04
17.00 Nowenna
- Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla siebie i w rodzinach dzieci i dary Ducha Św. dla wnuków
Czwartek 11.04
7.00 - Za ++ w roku 2017: Karol Skopek, Wilhelm Zyzik, Gerard Żyłka, Emilia Swoboda, Teresa Bielski, Kacper Kulig, Wilhelm Płachetka, Marcin Wiatrek, Helena Ochman, Maria Żyłka, Franciszek Britner, Józef Pankiewicz, Irena Ibrom, Julia Klugius, Ernest Strzoda, Stefan Kandziora, Marta Bieniek, Henryk Świerzy, Róża Sikora, Otylia Kciuk, Paweł Pałek, Krzysztof Foks, Małgorzata Fleger, Henryk Bok, Gertruda Pasieka, Agnieszka Czolek, Emilia Nir, Witold Sumera, Rudolf Wójcik, Andrzej Świtalski, Julia Dropała
Piątek 12.04
7.00 - Za ++ kapłanów
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
Sobota 13.04
16.00 - Dziękczynna z okazji 70. urodzin Eugeniusza Kluba, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie w rodzinie i w rodzinach córek
Chrzty: Wiktoria Pękała, Oskar Piskorz
Niedziela 14.04 III Wielkanocna
7.30 - Za + Joachima Zyzik (od sąsiadów)
9.00 - Za + Marię Bednorz (od Róży różańcowej)
10.30 - Za + Zuzannę Nerlich oraz ++ z rocznika 1970 (od kolegów i koleżanek)
16.00 Nieszpory
Kolekta diecezjalna 5/17
 
15.04. - 21.04.2024r.

Poniedziałek 15.04
7.00 - Za + Ingę i jej syna Mariusza, rodziców, siostrę i dusze w czyśćcu cierpiące
Wtorek 16.04
17.00 Msza św. szkolna
- Za + Franciszka Jonek
Środa 17.04
17.00 Nowenna
- Za + Piotra Niesmak w 1. rocznicę śmierci
Czwartek 18.04
7.00 - Za ++ w roku 2016: Maria Szczęśniak, Paweł Ganzera, Emilia Dąbrowska, Maria Brol, Konstanty Kubilas, Gertruda Czech, Lucjan Langer, Ernest Lebek, Konrad Mainert, Jan Frania, Anna Szulc, Jan Wyrwich, Henryk Janoszka, Wiktoria Kozioł, Karol Gwóźdź, Elżbieta Kollritsh, Jan Brol, Cecylia Szostok, Anna Kolricz, Marceli Parara, Elżbieta Jaksik, Renata Pach, Maria Dudek, Gertruda Gwóźdź, Marianne Schaffron, Henryk Zyzik, Elżbieta Szopa
Piątek 19.04
7.00 - Za ++ rodziców Marię i Stefana Zyłka, Zofię i Wiktora Foks, siostrę Magdalenę, szwagra Henryka Zyzik, ciosie, wujków, przyjaciół, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierpiące
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
Sobota 20.04
16.00 - Dziękczynna z okazji 60. urodzin Ireny Guzy, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny oraz dary Ducha Św. dla wnuków
Niedziela 21.04 IV Wielkanocna
7.30 - Za ++ Jadwigę i Ignacego Kozioł, żonę Adelajdę, teściów, ++ z pokrewieństwa, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie, w rodzinach córek i dary Ducha Św. dla wnuków (rodzina Szostok)
10.30 - Dziękczynna z okazji 85. urodzin Jerzego Bielskiego, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla siebie i w rodzinach dzieci oraz spokój wieczny dla + żony Renaty
16.00 Nieszpory
Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii
 
22.04 – 28.04.2024r.

Poniedziałek 22.04

7.00 - Za + Joachima Kolibaba (od sąsiadów)
Wtorek 23.04
17.00 Msza św. szkolna
- Za + Marcina Gruner (od kolegów i koleżanek z klasy)
Środa 24.04
17.00 Nowenna
- Za ++ rodziców Weronikę i Pawła Bombelka, ojca Emanuela Musialczyk, córkę Mariolę, chrześnicę Annę, ++ szwagrów Józefa i Waldemara, ++ z pokrewieństwa i ++ sąsiadów
Czwartek 25.04 św. Marka Ewangelisty
7.00 Procesja i msza św. o urodzaje
Piątek 26.04
7.00 - Za ++ rodziców Karola i Franciszkę Kozioł, siostry Gertrudę i Jadwigę, 3 braci, 2 szwagrów, 5 bratowych, siostrzenicę Magdalenę, jej męża Henryka, bratanka Jana, Mariana, Józefa, jego syna Piotra, Mateusza Kandziora, rodziców chrzestnych, dziadków i ++ z pokrewieństwa
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
Sobota 27.04
16.00 - Dziękczynna z okazji 85. urodzin Elżbiety Chluba
Niedziela 28.04 V Wielkanocna
7.00 - Za + Gertrudę Żyłka w 1. rocznicę śmierci
9.00 - Dziękczynna z okazji 25. rocznicy ślubu Izabeli i Marka Radziszewskich
10.30 - W intencji tegorocznych maturzystów
16.00 Nieszpory
Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii
 
29.04. – 05.05.2024r.

Poniedziałek 29.04
7.00 - Za ++ rodziców Annę i Alojzego Hertel, Martę i Emanuela Bieniek, brata Józefa, szwagrówkę Erykę, szwagra Antoniego, rodziców chrzestnych, babcie, dziadków, znajomych, ++ z pokrewieństwa Hertel, Gwóźdź, Bieniek i Panek
Wtorek 30.04
17.00 Msza św. szkolna
- Za ++ rodziców Łucję i Alojzego Chmiel, Monikę i Alojzego Hadyk, ++ z pokrewieństwa
Środa 01.05 św. Józefa
7.00 - Za + ks. Alojzego Wolny (proboszcz)
7.30 Nabożeństwo majowe
17.00 Nowenna i nabożeństwo majowe
- O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Bożą na dalsze lata z okazji 80. urodzin Magdaleny Mróz (intencja dzieci)
Czwartek 02.05 I czwartek miesiąca
7.00 - Za + Joachima Szulc, rodziców Wiktora i Zofię, ++ z pokrewieństwa Szulc, Dziemba oraz ++ sąsiadów
7.30 Nabożeństwo majowe
Piątek 03.05 Uroczystość NMP Królowej Polski
7.30 - O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. proboszcza (Róże różańcowe)
9.00 - Za + ks. Alojzego Wolny i ++ kapłanów, ++ siostry zakonne i ++ z rodzin Poloczek i Koźlik
10.30 - Za + Jadwigę Mainert w 30 dni po śmierci
16.00 Nabożeństwo majowe
Sobota 04.05 św. Floriana
7.00 Nabożeństwo wynagradzające
16.00 - Dziękczynna z okazji 40. rocznicy ślubu Teresy i Rajmunda Kołodziej
16.45 Nabożeństwo majowe
Niedziela 05.05 VI Wielkanocna
7.30 - Za + babcię Amalię Grabińską, dziadka Pawła, matkę Marię Sopot, brata Henryka i ++ z pokrewieństwa
9.00 - Za + męża Zygmunta Korzekwa, jego rodziców, brata Jana, teściów Szymona i Janinę i ++ z pokrewieństwa
10.30 - Za + Helenę Szostok w 1. rocznicę śmierci
16.00 Nabożeństwo majowe
Kolekta diecezjalna 6/17
 
06.05 – 12.05.2024r.
Poniedziałek 06.05
7.00 - Za ++ rodziców Annę i Jana Sierla, Marię i Józefa Sopot, siostry Marię i Jadwigę i Magdalenę, braci Pawła i Józefa, Gintra i Jana, Antoniego, szwagierki Urszulę i Helenę, szwagrów Stanisława i Franciszka, Andrzeja Tomala, ++ z rodzin Sierla, Sopot, Świerzy, Grochla, Feliks
7.30 Nabożeństwo majowe
Wtorek 07.05
17.00 Msza św. szkolna
- Za + Andrzeja Ibrom (od sąsiadów)
17.30 Nabożeństwo majowe
Środa 08.05
17.00 Nowenna i nabożeństwo majowe
- Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie i w rodzinach dzieci (A. Bronder)
Czwartek 09.05
7.00 - Za + męża Antoniego, rodziców, teściów, braci, wnuka, rodziców chrzestnych, kuzynów, kuzynki i ++ z rodziny
7.30 Nabożeństwo majowe
Piątek 10.05
7.00 - W intencji ks. proboszcza
7.30 Nabożeństwo majowe
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
Sobota 11.05
16.00 - Za + Andrzeja Ibrom w 30 dni po śmierci
16.45 Nabożeństwo majowe
Chrzty: Adam Komander
Niedziela 12.05 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – I Komunia Św.
7.00 - Za + męża Jana Kałuża i dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 - Za ++ rodziców Marię i Wilhelma Koj, brata Józefa
10.30 - W intencji dzieci pierwszokomunijnych
11.30 Nabożeństwo majowe
Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii
Zbiórka do puszek na budowę kościoła pw. św. JP II w Opolu
 
Copyright © 2024 All Right Reserved
1 Online « 3 Dziś « 379851 Odwiedzin « Rekord: 324(19.04.2020)
360 Grad Idee