19.09. - 25.09.2022r.

Poniedziałek 19.09

10.00 Msza św. w intencji chorych i starszych
17.00 - Za ++ poleconych w zaleckach
18.00 Różaniec na cmentarzu

Wtorek 20.09
17.00 Msza św. szkolna
- Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie i w rodzinach dzieci

Środa 21.09
17.00 Nowenna
- Za + matkę Małgorzatę Fleger w 5. rocznicę śmierci, ojca Norberta Komander, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa

Czwartek 22.09
7.00 - Za + Józefa Szostok w 1. rocznicę śmierci

Piątek 23.09

7.00 - Za + Gertrudę Trojok
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

Sobota 24.09

16.00 - Dziękczynna z okazji 50. rocznicy ślubu Krystyny i Jerzego Tomiak z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. oraz zdrowie w rodzinie i w rodzinach synów

Niedziela 25.09 XXVI zwykła

7.30 - Za ++ rodziców Marię i Wiktora Spałek, Marię i Ignacego Zyzik, syna Jerzego, ciotki, wujków, Antoniego Czudaj, ++ z pokrewieństwa
9.00 - Za + Wilhelma Gruner w 1. rocznicę śmierci
10.30 - Za + Reinarda Gluck
16.00 Nieszpory
Kolekta przeznaczona na postawienie nowego krzyża na cmentarzu



 
26.09. - 02.10.2022r.

Poniedziałek 26.09

7.00 - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie i za + męża

Wtorek 27.09

17.00 Msza św. szkolna
- W intencji rodzin szensztanckich

Środa 28.09
17.00 Nowenna
- Za ++ dziadków Wiktorię i Franciszka Palmer, + Henryka Zylka (Sylwia i Adam Bielski)

Czwartek 29.09

7.00 - W intencji siostry Joanny z okazji urodzin (proboszcz)

Piątek 30.09

7.00 - Za + Antoniego Świerzy (od sąsiadów)
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota 01.10 I sobota miesiąca

7.00 Nabożeństwo wynagradzające
8.00 Odwiedziny chorych
16.00 - Za + Marka Kozakiewicza w dniu urodzin
16.45 Różaniec

Niedziela 02.10 XXVII zwykła
7.30 - Dziękczynno-błagalna oraz za ++ rodziców i ++ z pokrewieństwa (rodzina Koźlik)
9.00 - Za + Magdalenę Zyzik
10.30 - O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla siebie, w rodzinach dzieci oraz za + męża
16.00 Różaniec
Kolekta diecezjalna 14/17


 
03.10. – 09.10.2022r.

Poniedziałek 03.10
7.00 - Za + Helenę Wąsik w 30 dni po śmierci
7.30 Różaniec
17.00 Różaniec

Wtorek 04.10

7.00 - Za + męża Alfonsa , ++ z rodziny Górski, Kandziora, dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 Różaniec
17.00 Różaniec dzieci szkolnych

Środa 05.10

17.00 Nowenna i różaniec
- Za + Józefa Halaczyńskiego (od sąsiadów)

Czwartek 06.10 I czwartek miesiąca
7.00 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy
7.30 Różaniec
17.00 Różaniec

Piątek 07.10 I piątek miesiąca
6.30 Adoracja i spowiedź
7.00 - Za żyjących i ++ z róż różańcowych
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
17.00 - Za + męża Joachima, rodziców Nikodema i Julię Gwóźdź, Tomasza i Franciszkę Guzy, brata Wiktora, szwagierkę Emilię, szwagra Engelberta i Antoniego, Henryka Potempa, Pawła i Józefa Blimer, rodziców chrzestnych, dziadków z obu stron, Józefa i Marię Pluta, Annę Kluba, Reinharda i Adelajdę Pilarski, Gerarda i Liselottę Smandzich, ++ sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące
17.30 Różaniec

Sobota 08.10

16.00 - Za + męża Pawła Szopa, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa
Chrzty:…
17.00 Różaniec

Niedziela 09.10 XXVIII zwykła – Dzień Papieski

7.30 - Za + męża Rafała Obruśnik, rodziców Marię i Juliusza Zyzik, teściów Helenę i Ernesta, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa
9.00 - Za ++ rodziców Elżbietę i Mieczysława Staroń, Annę i Alberta Gretszel, brata Huberta, babcie, dziadków, ciocie, wujków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Staroń, Gretszel, Dyla, Soporowski, Magdalenę Helisz, Krystynę Duda, dusze w czyśćcu cierpiące
10.30 - Dziękczynna z okazji 40. urodzin Katarzyny Polaczkiewicz
16.00 Różaniec
Kolekta przeznaczona na bieżące opłaty parafii
Zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia

 
10.10.06. - 16.10.2022r.

Poniedziałek 10.10
7.00 - Za + Józefa Szostok
7.30 Różaniec
17.00 Różaniec

Wtorek 11.10
7.00 - Za + Helenę Żak (Jerzy i Zbigniew Żak z rodzinami)
7.30 Różaniec
17.30 Różaniec

Środa 12.10

17.00 Nowenna i różaniec
- Za + Daniela Jędrzejak w 2. rocznicę śmierci

Czwartek 13.10
7.00 - Za + Alicję Maniurka w 1. rocznicę śmierci
7.30 Różaniec
17.00 Różaniec

Piątek 14.10
7.00 - Za parafian
7.30 Różaniec
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.00 Różaniec

Sobota 15.10
12.00 Ślub: Iwona Strzelbicka i Dominik Janik
16.00 - Za + Piotra Pluder (od chrzestnych i kuzynów)
16.45 Różaniec

Niedziela 16.10 XXIX zwykła
7.30 - Za parafian
9.00 - Za++ rodziców Agnieszkę i Jana Czolek, teściów Jana i Agnieszkę Guzy, ++ z rodzin Czolek i Guzy
10.30 - Za ++ rodziców Elżbietę i Karola Jaksik, Wiktorię i Henryka Zyzik, ++ dziadków, babcie, ciocie, wujków, kuzynów i + Piotra Pluder
16.00 Nabożeństwo fatimskie
Kolekta przeznaczona na zakup opału
 
17.10 – 23.10.2022r.

Poniedziałek 17.10

7.00 - Za + męża Ryszarda, rodziców z obu stron, braci, siostry, szwagierkę, szwagrów, Irenę i Pawła Szweinoch, Róże i Stefana Skandy, ++ z pokrewieństwa Starch, Kluba, Szaton, Brol i dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 Różaniec
17.00 Różaniec

Wtorek 18.10

17.00 Różaniec

Środa 19.10

17.00 Różaniec

Czwartek 20.10

17.00 Różaniec

Piątek 21.10

7.00 - Za ++ rodziców Hildegardę i Franciszka Boronowskich, teściów Jana i Hildegardę Piecuch, męża Ewalda, ciocie, wujków, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 Różaniec
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.00 Różaniec

Sobota 22.10
16.00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo, dary Ducha Św. oraz z drowie w rodzinie Kluba i w rodzinach córek
16.45 Różaniec

Niedziela 23.10 XXX zwykłą – dzień misyjny

7.30 - Za + Helenę Żak (od róży różańcowej)
9.00 - Za + Jerzego Wilczek w 1. rocznicę śmierci
10.30 -Za ++ rodziców Edwarda i Martę, brata Zygmunta, kuzynów Ignacego i Sylwestra, Józefa i Alojzego, + Jadwigę Szostok, Gertrudę Gwóźdź i ++ z pokrewieństwa Szostok (Jerzy Szostok)
16.00 Różaniec
Kolekta przeznaczona na misje


 
15.06 - 21.06.2020r.

Poniedziałek 15.06

17.00 - Za ++ rodziców Annę i Antoniego Hertel, Martę i Emanuela Bieniek, szwagra Antoniego, rodziców chrzestnych i ++ z pokrewieństwa
17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

Wtorek 16.06
17.00 Msza św. szkolna
- Za + Alojzego Feliks w 1. rocznicę śmierci
17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

Środa 17.06

17.00 Nowenna
- Dziękczynna w intencji ks. Proboszcza z okazji rocznicy odprawienia mszy prymicyjnej
Nabożeństwo Eucharystyczne

Czwartek 18.06

17.00 - W intencji parafian
17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne na zakończenie oktawy Bożego Ciała
(błogosławieństwo chleba)

Piątek 19.06 Najświętszego Serca Pana Jezusa

11.30 - Za parafian
12.00 – 15.00 Adoracja
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
Msza św. za parafian

Sobota 20.06 Niepokalanego Serca NMP

7.00 Msza św. wynagradzająca
7.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
16.00 - Dziękczynna z okazji 18. urodzin Adama Koźlik
Błogosławieństwo rocznego dziecka Antoniny Baingo

Niedziela 21.06

7.30 - Za ++ kapłanów
9.00 - Za + Elżbietę Prochota w 1. rocznicę śmierci
10.30 - Za + męża Jana Wąsik, ++ rodziców, rodzeństwo, dziadków, krewnych, sąsiadów, dobrodziejów, dusze w czyśćcu cierpiące (Helena Wąsik)
Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii
Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny

15.00 Nieszpory
 
Copyright © 2022 All Right Reserved
3 Online « 33 Dziś « 340641 Odwiedzin « Rekord: 324(19.04.2020)
360 Grad Idee