15.05 - 21.05.2017r.

Poniedziałek 15.05

17.00 - Za + Franciszka Britner w 30 dni po śmierci
17.30 Nabożeństwo majowe

Wtorek 16.05

17.00 Msza św. szkolna
- Za + Jana Wąsik w 2. rocznicę śmierci
17.30 Nabożeństwo majowe

Środa 17.05

17.00 Nowenna i nabożeństwo majowe
- Za + Renatę Grzywocz i ++ z pokrewieństwa

Czwartek 18.05

17.00 - Dziękczynna w intencji Piotra Poloczek o potrzebne łaski
17.30 Nabożeństwo majowe

Piątek 19.05
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.00 - Za + Annę Grzywocz i ++ z pokrewieństwa
17.30 Nabożeństwo majowe

Sobota 20.05
7.00 - Za + Marię Żyłka od Róży Różańcowej
7.30 Nabożeństwo majowe
16.00 - Za ++ Jana i Marię Kołodziej, Józefa, Marię, Albinę Niesmak, 3 synów, dziadków i ++ z pokrewieństwa Niesmak, Kołodziej, Lorek, Szczurek, Kruczek i dusze w czyśćcu cierpiące
Chrzty: …
Błogosławieństwo rocznego dziecka Oliwii Mania
16.50 Spowiedź

VI niedziela wielkanocna 21.05

7.30 Msza w j. niemieckim
- Za parafian
9.00 - Za + Konrada Meinert w 1. rocznicę śmierci
10.30 - W intencji dzieci z okazji 1. rocznicy komunii świętej

Kolekta na potrzeby parafii

15.00 Nabożeństwo majowe

Do sprzątania kościoła proszę Panie
: Aurelia Szaton, Agnieszka Mosoń, Katarzyna Chłód. Anna Pasieka, Dagmara Świtała, Małgorzata Badura, Żaneta Badura i Beata Buk.

 
22.05– 28.05.2017r.

Poniedziałek 22.05 Dni krzyżowe

6.00 Procesja błagalna ul. Chrobrego i Polną
Po procesji msza w intencji mieszkańców
17.00 Nabożeństwo majowe

Wtorek 23.05 Dni krzyżowe

6.00 Procesja błagalna ul. 1-go Maja i Ks. Wajdy
Po procesji msza w intencji mieszkańców
17.00 Msza św. szkolna
- Za + Jana Frania 1. rocznicę śmierci
17.30 Nabożeństwo majowe

Środa 24.05 Dni krzyżowe
6.00 Procesja błagalna ul. Stawową, Wojska Polskiego i XXX - lecia
Po procesji msza w intencji mieszkańców
17.00 Nowenna i nabożeństwo majowe
- Za + męża Bernarda Żyłka, rodziców Małgorzatę i Franciszka Czech, Karolinę, Antoniego Żyłka, siostrę Hildegardę, brata Henryka, 3 szwagierki, 3 szwagrów, Józefa Matras, starzyków z obu stron, Jadwiga i Rajmunda Kostoń, Czesława Nąć, Bernadetę Golec, ++ z pokrewieństwa Żyłka, Czech, Zymela i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 25.05

7.00 - Za + siostrę Annę Kraka, rodziców Wilhelma i Wiktorię, rodziców chrzestnych, ++ dziadków, Karolinę, Jana, Józefę i Filipa Sladek, ++ ciocie, wujków, kapłanów, ++ z rodzin Guzy, Sladek i dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 Nabożeństwo majowe

Piątek 26.05
7.00 - Za ++ rodziców Józefa i Franciszkę Brol, dziadków i babcie z obu stron, ++ z pokrewieństwa Brol, Szyguda, Wyrwich, Wiechciński, za ++ sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.00 - W intencji wszystkich matek
17.30 Nabożeństwo majowe

Sobota 27.05

7.00 - Dziękczynna z okazji 85. urodzin Elżbiety Michla
7.30 Nabożeństwo majowe
16.00 - Z okazji 18. urodzin Anety Baingo o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św.
16.50 Spowiedź

Niedziela 28.05 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
7.30 Msza w j. niemieckim
- Za + ojca Romana (Proboszcz)
9.00 - Za + męża Jana Czolek, rodziców Wiktora i Martę, Walentego, Gertrudę Kowalski, ++ dziadków, szwagra Pawła, Bronisława, Jana, Agnieszkę Guzy, Eryka, Hildegardę Piekacz i ++ z pokrewieństwa Czolek, Kowalski i Szostok
10.30 Za + męża Jana Czaja, rodziców, teściów, czterech szwagrów, szwagierkę Helenę, Zygmunta Britner, Henryka Drzyzga, Wiktorię Krawiec, Józefa Czaja, Elżbietę Czecz i ++ z rodzin Czaja, Krupa i Giemza

Kolekta - jałmużna z całego roku


15.00 Nabożeństwo majowe

Do sprzątania kościoła proszę Panie: Edyta Koj, Krystyna Obruśnik, Halina Cytacka, Małgorzata Migdał, Bożena Matusiak, Halina Helisz, Maria Miszczyk i Justyna Lebok.
 
29.05 – 04.06.2017r.

Poniedziałek 29.05

7.00 - Za + Marię Żyłka od sąsiadów
7.30 Nabożeństwo majowe

Wtorek 30.05

17.00 Msza św. szkolna
- Za + Annę Szulc w 1. rocznicę śmierci
17.30 Nabożeństwo majowe

Środa 31.05

17.00 Nowenna i nabożeństwo majowe
- W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci

Czwartek 01.06 Pierwszy Czwartek Miesiąca
7.00 - Za + Józefa Pankiewicz w 30 dni po śmierci
7.30 Nabożeństwo eucharystyczne
17.30 Msza św. pod przewodnictwem ks. bp-a Rudolfa Pierskały z udzielaniem sakramentu bierzmowania

Piątek 02.06 Pierwszy Piątek Miesiąca

6.30 Adoracja i spowiedź
7.00 - W intencji żyjących i ++ Róż Różańcowych
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
16.30 Adoracja i spowiedź
17.00 - Za + Franciszka Britner od sąsiadów

Sobota 03.06 Pierwsza Sobota Miesiąca
8.00 Odwiedziny chorych
12.00 Ślub Katarzyny Pietrzyk i Błażeja Foryś
15.00 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi
16.00 - Za + Teodora Macioszek, rodziców z obu stron, ciotki Franciszkę, Joannę i Gertrudę, Piotra Długosz, ks. Krzysztofa, Jadwigę i Jana Bartoszek, sąsiadkę Franciszkę i ++ z pokrewieństwa
Błogosławieństwo rocznego dziecka Emilii Miozga
16.50 Spowiedź

Niedziela 04.06 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
7.30 Msza w j. niemieckim
- Za parafian
9.00 - Za + Henryka Janoszka w 1. rocznicę śmierci
10.30 - Za +Jana Wyrwich w 1. rocznicę śmierci

Kolekta na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne
Zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Boże
j

15.00 Nieszpory

Do sprzątania kościoła proszę Panie
: Małgorzata Klugius, Róża Brolik, Agnieszka Waloszek, Urszula Zylka, Dagmara Zylka, Gizela Zientek, Stefania Lechowicz i Mariola Pałek.
 
05.06 – 11.06.2017r.

Poniedziałek 05.06 Drugi dzień Zielonych Świąt – święto NMP Matki Kościoła

7.00 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla siebie, w rodzinach dzieci i dary Ducha Św. dla wnuków
16.00 - Za + ks. Alojzego Wolny, Gertrudę Poloczek, Ignacego Koźlik i ++ z pokrewieństwa
18.00 - Za + Józefa Pankiewicz od sąsiadów

Wtorek 06.06
17.00 Msza św. szkolna
- Za + teściów Piotra i Elżbietę, męża Piotra, rodziców, siostrę Erykę, szwagrów, szwagierki, sąsiadów, kapłanów, siostry zakonne i ++ z pokrewieństwa Spałek, Żyłka, Ozimek i Zyzik

Środa 07.06
17.00 Nowenna
- Za +Wiktorię Kozioł w 1. rocznicę śmierci

Czwartek 08.06 Święto Jezusa Chrystusa – Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00 - Za ++ rodziców Jana i Marię Guzy, Stanisława i Gertrudę Cioska, dziadków, ciocie, wujków, Piotra i Ryszarda Zyzik, Norberta Dyla, ++ z pokrewieństwa Guzy, Cioska i Strzoda
7.30 Nabożeństwo eucharystyczne

Piątek 09.06

7.00 - Za + Emilię Wiatr
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

Sobota 10.06
7.00 - Za + Irenę Ibrom w 30 dni po śmierci
16.00 - Dziękczynna z okazji 80. urodzin Pauliny Swoboda przez wstawiennictwo MB o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę w rodzinie, rodzinach dzieci oraz dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuka
16.50 Spowiedź

Niedziela 11.06 Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.30 Msza w j. niemieckim
- Za parafian
9.00 - Za ++ kapłanów
10.30 - Za ++ Edwarda, Cecylię, Alfreda, Bernarda Wolny, Weronikę i Piotra Guzy, Herberta Tyraza

Kolekta na potrzeby parafii

15.00 Nieszpory

Do sprzątania kościoła proszę Panie
: Magdalena Jakubowska, Anna Zyzik, Natalia Gmyrek, Violetta Gmyrek, Magdalena Pławszewska, Justyna Gliik i Alina Drzymała.
 
12.06 – 18.06.2017r.

Poniedziałek 12.06

7.00 - Za + męża Józefa - Edyta Koj

Wtorek 13.06
17.00 Msza św. szkolna
- Za + Karola Gwóźdź w 1. rocznicę śmierci

Środa 14.06
17.00 Nowenna
- Dziękczynna z okazji 75. urodzin Elżbiety Pałubickiej z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinach synów

Czwartek 15.06 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
7.00 - Za + znajomych i krewnych (Proboszcz)
9.00 - Za parafian
Procesja eucharystyczna ulicami Strzelecką i Chrobrego
Proponowane ołtarze: 1. ołtarz – ul. Strzelecka, rodz. Swoboda, 2. ołtarz – ul. Chrobrego, rodz. Trzasko lub Chłód, 3. ołtarz – ul. Chrobrego, rodz. Meinhard, 4. ołtarz – ul. Strzelecka, rodz. Szwinge i Szczurowski – Paszkiewicz
16.00 - Dziękczynna z okazji 40. rocznicy ukończenia szkoły podstawowej (rocznik 1962)

Piątek 16.06 Oktawa Bożego Ciała
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.00 - Dziękczynna z okazji 33. rocznicy święceń kapłańskich
17.30 Procesja eucharystyczna

Sobota 17.06

7.00 - Za parafian
15.30 Spowiedź
16.00 - Dziękczynna z okazji 50. rocznicy ślubu Jana i Heleny Ludwig, za ++ z rodzin Ludwig i Płaszczyk oraz z okazji 20. rocznicy ślubu Katarzyny i Ulricha Ludwig - Stoleenwerk
Po mszy procesja eucharystyczna

Niedziela 18.06 XI niedziela zwykła

7.30 Msza w j. niemieckim
- Za parafian
9.00 - Za ++ kapłanów
10.30 - Z okazji 18. urodzin Tomasza Langer

Kolekta na potrzeby parafii
Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny


15.00 Nabożeństwo fatimskie

Do sprzątania kościoła proszę Panie
: Sylwia Guzy, Ewa Ludwig, Jolanta Łupina, Monika Niesłony, Klaudia Piecuch, Cecylia Geisler i Karina Gryc.
 
Copyright © 2017 All Right Reserved
1 Online « 58 Dziś « 215557 Odwiedzin « Rekord: 126(01.06.2015)